Menu

Žáci / 2016

Hra Plamen

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
Oblastní 7. 5. Hutisko-Solanec 2. místo 1. místo |
Okresní 21. 5. Horní Lideč --- 1. místo
Krajské 11. 6. Horní Lideč --- 1. místo
MČR 1.- 3. 7. České Budějovice --- 5. místo níže

Liga mladých hasičů okresu Vsetín

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci [A/B]: Starší žáci [A/B]: Výsledky [ml/st]:
1. 4. 6. Bystřička 2. místo / --- 1. / 9. místo |
2. 5. 6. Hovězí 3. místo / --- 1. / 4. místo
3. 12. 6. Valašská Polanka 2. místo / --- 2. místo / --- |
4. 25. 6. Hutisko-Solanec 2. / 12. místo 1. / 7. místo |
5. 26. 6. Jarcová 5. místo / --- 1. místo / ---
6. 9. 7. Veselá 3. místo / --- 1. místo / --- |
7. 10. 7. Kunovice 1. místo / --- 1. místo / --- |
8. 16. 7. Růžďka 1. místo / --- 1. místo / --- |
9. 6. 8. Semetín 3. místo / --- 4. místo / --- |
10. 13. 8. Lešná 3. / 4. místo 1. místo / ---
11. 14. 8. Dolní Bečva 1. / 5. místo 1. místo / --- |
12. 28. 8. Prostřední Bečva 1. / 11. místo 1. / 9. místo
Celkové --- --- 1. místo / Mimo OL 1. místo / Mimo OL

O pohár ředitele HZS ZLK

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
PŘ HZS ZLK 17. 9. Šumice 2. místo 1. místo

Český halový pohár 60 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
19. 3. Jablonec starší žáci Pavel Růčka 4. místo 12,98 s
--- --- --- Vojtěch Lejska 49. místo 15,21 s ---
12. - 13. 11. Praha Mladší žákyně Michaela Jurečková 84. místo 21,69 s
--- --- --- Justýna Jurajdová 108. místo 23,85 s ---
--- --- --- Kristýna Farková 153. místo 31,23 s ---
--- --- mladší žáci Petr Žitník 55. místo 17,54 s
--- --- --- Daniel Polášek 59. místo 17,63 s ---
--- --- --- Marek Štůsek 94. místo 19,36 s ---
--- --- --- Matyáš Šenk 97. místo 19,52 s ---
--- --- --- Štěpán Vardžák 143. místo 21,39 s ---
--- --- Starší žáci Pavel Růčka 6. místo 12,48 s
--- --- --- Adam Vašut 99. místo 15,54 s ---
--- --- --- Vojtěch Lejska 132. místo 16,68 s ---
--- --- --- Jakub Bil 179. místo 19,99 s ---
--- --- --- Vojtěch Farník 192. místo 21,79 s ---
--- --- --- Dominik Mička 195. místo 23,14 s ---
26. 11. Ostrava starší žáci Pavel Růčka 2. místo 12,33 s |
--- --- --- Jan Kubáň 27. místo 13,29 s ---
--- --- --- Vojtěch lejska 104. místo 15,73 s ---

Typ: Kategorie: Jméno: Umístění: Výsledky:
ČHP Celkové výsledky mladší žákyně Michaela Jurečková 111. místo
--- --- Justýna Jurajdová 136. místo ---
--- --- Kristýna Farková 210. místo ---
--- mladší žáci Petr Žitník 107. místo
--- --- Daniel Polášek 109. místo ---
--- --- Marek Štůsek 130. místo ---
--- --- Matyáš Šenk 131. místo ---
--- --- Štěpán Varzžák 165. místo ---
--- starší žáci Pavel Růčka 1. místo
--- --- Jan Kubáň 44. místo ---
--- --- Vojtěch Lejska 83. místo ---
--- --- Adam Vašut 154. místo ---
--- --- Jakub Bil 252. místo ---
--- --- Vojtěch Farník 276. místo ---
--- --- Dominik Mička 280. místo ---

Ostatní závody 60 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
21. 8. Oznice mladší žáci Daniel Polášek 17. místo 21,53 s
--- --- starší žáci Dominik Mička 17. místo 17,72 s ---
--- --- --- Jakub Mička 19. místo 17,92 s ---
--- --- --- Vojtěch Lejska 27. místo 20, 23 s ---
27. 8. Janová starší žáci Jakub Mička 16. místo 18,29 s
18. 9. Olomouc mladší žákyně Kristýna Farková 33. místo 22,46 s
--- --- mladší žáci Daniel Polášek 26. místo 19, 07 s
--- --- --- Marek Štůsek 38. místo 21,75 s ---
--- --- --- Štěpán Vardžák 40. místo 21,90 s ---
--- --- --- Matyáš Šenk 42. místo 22,35 s ---
--- --- starší žáci Pavel Růčka 2. místo 12,78 s
--- --- --- Vojtěch Lejska 18. místo 15,24 s ---
--- --- --- Jakub Mička 27. místo 16,95 s ---
--- --- --- Dominik Mička 35. místo 18,15 s ---

Postupové soutěže dorostu

Kolo: Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění:
Okresní 22. 5. Horní Lideč střední dorost Pavel Růčka 1. místo
--- --- --- --- Jakub Bil 4. místo
Krajské 12. 6. Horní Lideč střední dorost Pavel Růčka 6. místo

Český pohár 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
28. 5. Ostrava muži Michal Lejska 19. místo 17,10 s
9. 7. Olomouc muži Michal Lejska 79. místo NP |
16. 7. Bludov muži Michal Lejska 7. místo 16,54 s
Celkové --- --- --- 26. místo ---

Ostatní závody 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
20. 3. Jablonec střední dorost Pavel Růčka 26. místo 19,31 s
--- --- starší dorost Michal Lejska 47. místo 21,73 s

Závody ve výstupu na cvičnou věž

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
31. 7. Brno starší dorost Michal Lejska 4. místo 11,73 s
25. 8. MČR Brno starší dorost Michal Lejska 8. místo 13,71 s

Sponzoři / SOS

Služba Číslo
Tísňová volání 112
Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158
Dispečink horské služby 1210

Provozovatel webu

Sponzoři

Založení sboru | Historie sboru | Pronájem | Odkazy | Kontakt

© 2015–2017 SDH Prostřední Bečva. Běží na TKR Jašek - Valachnet