Menu

Žáci / 2015

Hra Plamen

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
Oblastní 2. 5. Lešná 1. místo 2. místo
Okresní 23. 5. Horní Lideč 1. místo 2. místo |
Krajské 12. - 13. 6. Uherský Brod --- 3. místo

Liga mladých hasičů okresu Vsetín

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci A: Mladší žáci B: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
1. 31. 5. Hovězí 1. místo 10. místo 2. místo |
2. 6. 6. Bystřička 1. místo 12. místo 1. místo |
3. 7. 6. Valašská Polanka 1. místo --- 1. místo |
4. 27. 6. Němetice 1. místo 12. místo 2. místo
5. 28. 6. Jarcová 1. místo --- 2. místo
6. 11. 7. Veselá 1. místo --- 3. místo |
7. 1. 8. Semetín 1. místo --- 2. místo
8. 9. 8. Dolní Bečva 1. místo 8. místo 1. místo |
9. 29. 8. Vigantice 1. místo 11. místo 1. místo
Celkové --- --- 1. místo mimo OL 1. místo

O pohár ředitele HZS ZLK

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
PŘ HZS ZLK 20. 9. Jarcová 1. místo 1. místo |

60 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
29. 3. Jablonec mladší žáci Vojtěch Lejska 6. místo 15,76 s
--- --- starší žáci Pavel Růčka 17. místo 14,36 s
8. 8. Huslenky přípravka Matyáš Šenk 6. místo 22,88 s
--- --- mladší žákyně Kristýna Farková 8. místo 27,59 s ---
--- --- mladší žáci Vojtěch Lejska 2. místo 15,25 s ---
--- --- --- Pavel Kubáň 4. místo 15,81 s ---
--- --- --- Jakub Mička 9. místo 18,25 s ---
--- --- --- Petr Žitník 10. místo 18,34 s ---
--- --- starší žáci Pavel Růčka 3. místo 13,44 s ---
--- --- --- Jakub Bil 6. místo 15,50 s ---
--- --- --- Jan Kubáň 8. místo 15,62 s ---
--- --- --- Adam Vašut 17. místo 34,90 s ---
--- --- --- Patrik Bouchal 18. místo NP ---
22. 8. Oznice mladší žáci Vojtěch Lejska 1. místo 15,89 s
--- --- --- Petr Žitník 9. místo 19,65 s ---
--- --- starší žáci Pavel Růčka 3. místo 14,67 s ---
--- --- --- Jakub Bil 10. místo 16,09 s ---
5. 9. Olomouc mladší žáci Vojtěch Lejska 3. místo 15,48 s
--- --- starší žáci Pavel Růčka 3. místo 13,33 s
3. 10. Šumperk starší žáci Jakub Bil 22. místo 16,55 s
--- --- --- Pavel Růčka 31. místo 18,02 s ---
7. - 8. 11. Praha mladší žáci Vojtěch Lejska 14. místo 15,38 s
--- --- --- Lukáš Fiurášek 29. místo 16,38 s ---
--- --- --- Jakub Mička 75. místo 19,23 s ---
--- --- --- Petr Žitník 77. místo 16,39 s ---
--- --- --- Vojtěch Farník 125. místo 22,50 s ---
--- --- starší žáci Pavel Růčka 21. místo 13,83 s
--- --- --- Jakub Bil 80. místo 15,44 s ---
--- --- --- Adam Vašut 94. místo 15,77 s ---
--- --- --- Patrik Bouchal 195. místo 20,46 s ---

Postupové soutěže dorostu

Kolo: Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Výsledky:
Okresní 24. 5. Horní Lideč mladší dorost Pavel Růčka 2. místo
--- --- --- střední dorost Michal Lejska 1. místo
--- --- --- --- Tomáš Kretek 2. místo ---
Krajské 13. 5. Uherský Brod střední dorost Michal Lejska 1. místo
MČR 11. - 12.7. Praha střední dorost Michal Lejska 1. místo

Český pohár 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
3. 5. Praha střední dorost Michal Lejska 25. místo 22,75 s
17. 5. Olomouc střední dorost Michal Lejska 1. místo 16,24 s
23. 5. Ostrava střední dorost Michal Lejska 3. místo 16,72 s
15. 8. Kamenec střední dorost Michal Lejska 8. místo 17,51 s
6. 9. Písková Lhota střední dorost Michal Lejska 3. místo 17,14 s
Celkové --- --- --- 5. místo ---

Ostatní závody 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
28. 3. Jablonec mladší dorost Pavel Růčka 5. místo 20,20 s
--- --- střední dorost Michal Lejska 3. místo 17,59 s
8. 5. Provodovice střední dorost Michal Lejska 2. místo 17,00 s
12. 9. Treština střední dorost Michal Lejska 2. místo 16,53 s

Sponzoři / SOS

Služba Číslo
Tísňová volání 112
Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158
Dispečink horské služby 1210

Provozovatel webu

Sponzoři

Založení sboru | Historie sboru | Pronájem | Odkazy | Kontakt

© 2015–2017 SDH Prostřední Bečva. Běží na TKR Jašek - Valachnet