Menu

Žáci / 2014

Hra Plamen

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky [ml/st]:
Oblastní 3. 5. Střídež n. B. 1. místo 2. místo
Okresní 24. 5. Horní Lideč 1. místo 2. místo |
Krajské 13. - 14.6. Kroměříž --- 2. místo

Liga mladých hasičů okresu Vsetín

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci A: Mladší žáci B: Starší žáci: Výsledky:
1. 31. 5. Hovězí --- --- --- ---
2. 7. 6. Bystřička 2. místo --- 1. místo ---
3. 8. 6. Valašská Polanka 1. místo --- 1. místo ---
4. 28. 6. Němetice 2. místo --- 1. místo ---
5. 29. 6. Jarcová 1. místo --- 7. místo ---
6. 12. 7. Veselá 3. místo --- 1. místo ---
7. 19. 7. Střelná --- --- --- ---
8. 10. 8. Dolní Bečva 1.místo --- 1. místo ---
9. 17. 8. Lešná 1. místo --- 2. místo ---
10. 31. 8. Prostření Bečva 1. místo 7. místo 1. místo
celkové --- --- 1. místo mimo OL 1. místo

O pohár ředitele HZS ZLK

Kolo: Datum: Pořadatel: Mladší žáci: Starší žáci: Výsledky:
PŘ HZS ZLK 21. 9. Bojkovice 6. místo 2. místo

60 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
22. - 23. 3. Ostrava mladší žáci Vojtěch Lejska 2. místo 16,02 s
--- --- --- Lukáš Fiurášek 28. místo 20,54 s ---
--- --- --- Dominik Mička 33. místo 21,69 s ---
--- --- --- Jakub Mička 35. místo 22,10 s ---
--- --- --- Petr Žitník 36. místo 22,11 s ---
--- --- starší žákyně Ivana Růčková 28. místo 15,22 s ---
--- --- starší žáci Tomáš Kretek 10. místo 14,75 s ---
--- --- --- Michal Lejska 32. místo 16,25 s ---
--- --- --- Pavel Růčka 48. místo 17,06 s ---
--- --- --- Jan Kubáň 64. místo 17,89 s ---
2. 8. Huslenky minipřípravka Štěpán Vardžák 2. místo 20,90 s
--- --- přípravka Matyáš Šenk 19. místo 28,75 s ---
--- --- mladší žáci Pavel Kubáň 3. místo 17,65 s ---
--- --- --- Lukáš Fiurášek 6. místo 19,25 s ---
--- --- --- Jakub Mička 8. místo 19,59 s ---
--- --- --- Petr Kretek 14. místo 29,65 s ---
--- --- starší žákyně Ivana Růčková 5. místo 14,78 s ---
--- --- starší žáci Tomáš Kretek 1. místo 13,77 s ---
--- --- --- Jan Kubáň 15. místo 17,32 s ---
--- --- --- Pavel Růčka 16. místo 17,46 s ---
16. 8. Oznice minipřípravka Štěpán Vardžák 1. místo 22,33 s
--- --- --- Adéla Rončková 14. místo 68,32 s ---
--- --- --- Daniel Rončka 16. místo NP ---
--- --- přípravka Matyáš Šenk 12. místo 23,91 s ---
--- --- mladší žáci Vojtěch Lejska 2. místo 15,25 s ---
--- --- --- Jakub Mička 6. místo 17,27 s ---
--- --- --- Pavel Kubáň 8. místo 18,46 s ---
--- --- --- Domnik Mička 13. místo 20,94 s ---
--- --- starší žákyně Ivana Růčková 9. místo 15,34 s ---
--- --- starší žáci Michal Lejska 1. místo 12,52 s ---
--- --- --- Tomáš Kretek 6. místo 15,10 s ---
--- --- --- Pavel Růčka 15. místo 16,62 s ---
--- --- --- Jan Kubáň 23. místo 18,59 s ---
6. 9. Olomouc přípravka Štěpán Vardžák 1. místo 25,15 s
--- --- --- Daniel Rončka 13. místo NP ---
--- --- smíšené Matyáš Šenk 33. místo 77,55 s ---
--- --- mladší žáci Vojtěch Lejska 6. místo 16,29 s ---
--- --- --- Lukáš Fiurášek 11. místo 17,71 s ---
--- --- --- Dominik Mička 26. místo 22,22 s ---
--- --- --- Jakub Mička 51. místo NP ---
--- --- starší žákyně Ivana Růčková 68. místo NP ---
--- --- --- Michal Lejska 1. místo 11,77 s
--- --- --- Tomáš Kretek 7. místo 13,89 s ---
--- --- --- Pavel Růčka 12. místo 14,59 s ---
8. 11. Praha mladší žáci Vojtěch Lejska 12. místo 15,96 s
--- --- --- Lukáš Fiurášek 37. místo 18,03 s ---
--- --- --- Petr Žitník 68. místo 20,63 s ---
--- --- --- Jakub Mička 92. místo 22,70 s ---
--- --- --- Dominik Mička 96. místo 22,92 s ---
--- --- --- Pavel Kubáň 113. místo 25,77 s ---
--- --- --- Vojtěch Farník 119. místo 26,93 s ---
--- --- starší žákyně Ivana Růčková 137. místo NP ---
--- --- starší žáci Michal Lejska 2. místo 12,30 s ---
--- --- --- Tomáš Kretek 12. místo 13,48 s ---
--- --- --- Pavel Růčka 32. místo 14,46 s ---
--- --- --- Jan Kubáň 133. místo 20,88 s ---

Český pohár 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
10. 5. Praha střední dorost Michal Lejska 5. místo 17,74 s
31. 5. Ostrava střední dorost Michal Lejska 9. místo 19,87 s
9. 8. Kamenec střední dorost Michal Lejska 33. místo 30,99 s
23. 8. Bludov střední dorost Michal Lejska 2. místo 16,24 s
Celkové --- --- --- 7. místo ---

Ostatní závody 100 metrů s překážkami

Datum: Pořadatel: Kategorie: Jméno: Umístění: Čas: Výsledky:
16. 8. Moravský Beroun střední dorost Michal Lejska 4. místo 17,60 s
17. 8. Pěnčín střední dorost Michal Lejska 2. místo 16,88 s

Sponzoři / SOS

Služba Číslo
Tísňová volání 112
Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158
Dispečink horské služby 1210

Provozovatel webu

Sponzoři

Založení sboru | Historie sboru | Pronájem | Odkazy | Kontakt

© 2015–2017 SDH Prostřední Bečva. Běží na TKR Jašek - Valachnet