Menu

Muži / 2010

15.5.2010

Jsme se zúčastnili obvodového kola v Požárním sportu konaného ve Viganticích. Po první disciplíně běh na 100m jsme byli na třetím místě a konečné 2. místo jsme si zajistili dobrým požárním útokem. Druhým místem jsme si zajistili postup do okresního kola konaného tradičně v Horním Lidči. Soutěže se zúčastnilo i družstvo mužů nad 35 let, které skončilo na pěkném 3. místě.

6.6.2010

Jsme se zúčastnili pohárové soutěže ve Velkých Karlovicích. Ve velké konkurenci 34 zúčastněných družstev jsme s časem 18,56s skončili na 22. místě. Levý proud sestřelil terč v čase 18,05s.

6.6.2010

Odpoledne po soutěži ve Velkých Karlovicích jsme zavítali ještě na jednu pohárovou soutěž konanou v Hovězím. Soutěž byla netradičně na 3 „B“. Z 23 zúčastněných družstev jsme obsadili konečné 11. místo s časem 23,74s.

13.6.2010

Jsme se zúčastnili pohárové soutěže ve Valašské Polance. Skončili jsme na 27. místě s konečným časem 20,815s, druhý proud měl sestřeleno v čase 19,318s, z celkových 41 družstev.

19.6.2010

Se konalo okresní kolo v Požárním sportu v Horním Lidči, na které jsem si vybojovali postup v obvodovém kole ve Viganticích. Oproti obvodovému kolu je v okrese o jednu disciplínu navíc a to konkrétně o štafetu 4x100m. Po první disciplíně již zmíněné štafetě 4x100 m jsme byli s časem druhé štafety 76,04s, první štafeta měla čas 77,63s, na 6 místě. Druhá disciplína byla běh na 100m s překážkami, kde součet 6 nejlepších štafet znamenal čas 134,40s a 7 místo. Jednotlivé časy byly 31. místo Křenek Rostislav čas 20,97s, 33. místo Bartošek Josef čas 21,03s, 46. místo Stodůlka Martin čas 21,97s, 53. místo Krupa David čas 33,94s, 54. místo Trávníček Lukáš čas 23,01s, 67. místo Mikulenka Jiří čas 24,45s, 70. místo Halamíček Radek čas 24,6s a 72. místo Křenek Jiří čas 25,02s. Poslední disciplínou byl požární útok, kde jsme obsadili 6. místo s časem 38,51s. V celkovém hodnocení jsme s umístěními 6. místo, 7. místo a 6. místo obsadili 7. místo z celkových 11 zúčastněných družstev.

26.6.2010

Jsme se zúčastnili pohárové soutěže ve Valašské Bystřici.

5.7.2010

Jsme se zúčastnili tradiční pohárové soutěže v sousední obci na Horní Bečvě „O pohár Cyrila a Metoděje“. S časem 28,46s jsme skončili na 13. místě ze 17 družstev.

10.7.2010

Jsme se zúčastnili pohárové soutěže ve Veselé.

17.7.2010

Jsme navštívili pohárovou soutěž ve Stříteži nad Bečvou.

23.7.2010

Jsme zavítali na 1.ročník pohárové noční soutěže konané ve Vidči.

8.8.2010

Poslední soutěž roku 2010 pro nás byla pohárová soutěž s dlouholetou tradicí na Dolní Bečvě „O Štít Radhoště“. Obsadili jsme zde 18. místo z 39. Družstev s časem 17,479s.