Menu

Muži / 2009

16.5.2009

Jsme se zúčastnili obvodového kola v Požárním sportu, které se konalo ve Stříteži nad Bečvou, kde jsme skončili na 2. místě. Druhým místem jsme si zajistili postup do okresního kola konaného v Horním Lidči. Soutěže se zúčastnilo také družstvo mužů nad 35 let, které obsadilo 5.místo.

7.6.2009

Jsme se zúčastnili pohárové soutěže ve Velkých Karlovicích. S časem 19,33s jsme skončili na 14. Místě z celkových 23 zúčastněných družstev.

7.6.2009

Odpoledne po soutěži ve Velkých Karlovicích jsme zavítali ještě na jednu pohárovou soutěž konanou v Hovězím. Soutěž byla netradičně na 3 „B“. Z 16 zúčastněných družstev jsme obsadili konečné 10. místo s časem 28,49s.

20.6.2009

Proběhlo okresní kolo v Požárním sportu v Horním Lidči. Oproti obvodovému kolu je v okrese navíc štafeta 4x100m. Po první disciplíně již zmíněné štafetě 4x100 m jsme byli s časem první štafety 1:15,77s, druhá štafeta měla neplatný pokus, na 8. místě. Druhá disciplína byla běh na 100m s překážkami, kde součet 6. nejlepších štafet znamenal 5. místo. Jednotlivé časy byly 10. místo Mikulenka Jan čas 19,63s, 24. místo Stodůlka Martin čas 21,24s, 36. místo Mikunda Martin čas 22,24s, 41. místo Mikulenka Jiří čas 22,71s, 43. místo Trávníček Lukáš čas 22,81s, 53. místo Křenek Jiří čas 24,02s, 58. místo Křenek Rostislav čas 24,48s a 69. místo Halamíček Radek čas 26,11s. Poslední disciplínou byl požární útok, kde jsme obsadili 6. místo s časem 32,11s. V celkovém hodnocení jsme s umístěními 8. místo, 5. místo a 6. místo obsadili 6. místo z celkových 10 zúčastněných družstev.

5.7.2009

Jsme se zúčastnili tradiční pohárové soutěže na Horní Bečvě „O pohár Cyrila a Metoděje“. Muži nad 35 let skončili na pěkném 2. místě.

8.8.2009

Poslední soutěž roku 2009, které jsme se zúčastnili byla pohárová soutěž na Dolní Bečvě „O Štít Radhoště“. Obsadili jsme zde 19. místo z 32. družstev s časem 20,306s. Soutěže se také zúčastnili muži nad 35 let, kteří skončili na 6. místě, ze 7. družstev s časem 24,148s.